Biz Kimiz?

SEÇKİN YAYINLARIN YAZAR KADROSU İLE SİZLERE BAŞARI YOLCULUĞUNDA ARKADAŞLIK EDİYORUZ…

NEDEN BİREBİR EĞİTİM?


BİREBİR EĞİTİM KALICIDIR
Kalabalık sınıflarda gerçekleştirilen öğretim faaliyetlerinde pek çok öğrenci konsantrasyon sorunu yaşar. Birebir eğitimde ise öğrenci, öğretmen ile birebir iletişim halindedir ve dikkat dağıtacak unsurlar minimum seviyededir. Bu nedenle birebir ders öğrenciye konsantrasyon açısından önemli avantaj sağlar ve bu durum öğrenmenin kalıcılığını etkiler.

BİREBİR EĞİTİM ESNEKTİR
Okullar ve dershaneler belirli bir müfredata saat kuralına bağlı kalır. Ders ve konular her öğrenciye aynı zamanda ve aynı sürede anlatılır. Ancak her öğrencinin farklı öğrenme hızına, tekniğine ve farklı bir altyapıya sahip olduğu gözardı edilir. Birebir eğitimde ise bu mühim hususlar göz önünde bulundurularak daha esnek bir eğitim programı hazırlanır. Öğrencinin durumuna göre süreç içerisinde bu program değişik düzenlemelerle revize edilir. Bir konunun ne kadar sürede ve kaç kez anlatılacağı müfredata değil tamamen öğrencinin öğrenme durumuna göre belirlenir.

DERS ORTAMI ÖZELDİR
Kalabalık sınıflarda konsantrasyon sağlamak zor olduğu gibi bazı öğrenciler sınıf baskısı nedeniyle çekingen kalabilir. Birebir eğitimde ise öğretmen ile birebir kalan öğrenci kendini daha iyi ifade edebilmekte ve dersine odaklanabilmektedir. Birebir ders ortamı öğrencilerin kendilerini rahat hissedebileceği ortamlar olmalıdır.

BİREBİR EĞİTİM İLE HIZLI VERİM ALINIR
Birebir eğitim sürekli ve düzenli olmalıdır. Dersler arasındaki kopukluklar öğrencinin alacağı verimi olumsuz yönde etkiler. Bu özel düzen içerisinde ise eksiklikler çabuk fark edilir ve giderilir. Aynı zamanda birebir ders, öğrencinin düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanmasını sağlar.Yaratıcı Bir Şekilde Öğrenme

MMT Pozitif Akademi olarak açtığımız kaliteli sınıflar ve okul sonrası programlarla çocuklara yardımcı olma konusunda yarattığımız farktan son derece büyük bir gurur duyuyoruz.

Kaliteli Sonuçlar

Amacımız, yarının liderlerinin başarılı olmayı bugünden öğrenmelerine yardımcı olmak. Her gün üst düzey eğitim hizmetleri ve olağanüstü öğretmenlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Her şekilde desteğinize hazırız.

Deneyimli Kadro

MMT Pozitif Akademi’de çalışan öğretmenlerimiz, beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunmak için bir ekip çalışması sergiler. Öğrencilerin günümüzün dünyasında başarılı olmalarına yardımcı olarak geçen, toplamda 15 yıldan fazla üst düzey eğitim tecrübemiz var. Sorularınız mı var? Gelin, tanışalım!

İrtibat

0538 726 43 22

Konum

Küçükyalı/İstanbul

Bağlan

İnstagram